Start Witamina B-17 - przedruki
PDF Drukuj Email

 

Pestka z moreli zawiera witaminę B17, która leczy nowotwór w 100 proc. przypadków, nawet jego najbardziej złośliwe odmiany – twierdzi dr Ernesto Corntrerasa, który w swojej klinice wyleczył z raka wiele tysięcy pacjentów.

Mieszkańców Zielonej Góry i okolic
Zapraszamy
do naszego sklepu

Internetowy Sklep Naturalna Medycyna Zielona Góra
Wszystkich zapraszamy do sklepu internetowego
www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl

Witamina B-17, Amigdalina, Amygdalina, Laetrile, Letril.
B17 - amygdalina
B17 - amygdalina

 

Lekarstwo na raka - Witamina B-17 inaczej Amigdalina, Amygdalina, Laetrile, Letril staje się coraz popularniejszym tematem w Polsce i na całym świecie. W dziale tym będziemy starali się publikować przedruki ciekawszych artykułów i publikować filmy na temat witaminy B-17, a szczególnie na temat najtańszego jej źródła - pestek, a tu szczególnie na temat pestek moreli.

Z jednej strony mamy informacje z oficjalnego źródła -
http://pl.wikipedia.org/wiki/Amigdalina
Amigdalina (z łac. amygdalum – migdał, z gr. αμυγδάλη – migdał) – organiczny związek chemiczny z grupy glikozydów (nitrylozyd) występujący w nasionach migdałowca zwyczajnego (Amygdalus communis), pigwy pospolitej (Cydonia oblonga), czeremchach (Padus) i niektórych drzew owocowych (np. moreli, wiśni, śliw, brzoskwiń). Występuje w pestkach tych owoców nadając im specyficzny gorzki smak i aromat. W organizmie rozkłada się na glukozę, aldehyd benzoesowy i cyjanowodór. Amigdalinę po raz pierwszy wyodrębniono z gorzkich migdałów w 1830 roku. W niektórych źródłach określana jest jako witamina B17, nie jest jednak powszechnie klasyfikowana jako witamina.
Zastosowania medyczne
W latach 20. XX wieku Ernst T. Krebs ogłosił, że odkryta przez niego witamina B17, sprzedawana pod nazwą handlową Laetrile, jest skutecznym lekiem na raka. W źródłach niemedycznych preparaty amigdaliny w dalszym ciągu opisywane są jako skuteczne środki przeciwrakowe. Systematyczne badania naukowe dowiodły jednak brak jakiegokolwiek działania antynowotworowego amigdaliny, natomiast jej stosowanie bez nadzoru lekarskiego może prowadzić do poważnych zatruć cyjanowodorem, np. w wyniku interakcji z witaminą C.

Z drugiej strony pamiętajmy co powiedział dr Linus Pauling (1901-1994), dwukrotny laureat Nagrody Nobla.

"Każdy powinien wiedzieć, że większość oficjalnych badań przeciw rakowi to wielkie oszustwa"

W przypadku B-17 te oficjalne badania wyglądają tak jak gigantyczna wpadka oficjalnej medycyny i farmacji ze słynną szczepionką na świńską grypę, na którą naciągnęli pół świata w 2009 roku. Teraz te pół świata myśli co z tym farmaceutyczno medyczno prezentem za grube miliardy - zrobić. Do zlewu chyba nie wyleją.  Wypić - nie wypiją. Te farmaceutyczne oszusty myślą że durny plebs już zapomniał i za chwilę wymyślą nowy przekręt.
Nie zapomnieliśmy - Pamiętamy!
Pamiętamy również, że polska minister od zdrowia Ewa Bożena Kopacz w tym przypadku wykazała zdrowy rozsądek i hart ducha i pomimo straszenia prokuratorem szczepionek dla Polski nie kupiła. Chwała jej za to! Dziękujemy!

Wracając do pestek moreli trzeba powiedzieć że dla oficjalnej medycyny mają one ogromną wadę - są tanie, skuteczne i nie można ich opatentować. Dlatego na każdym forum i na wielu "przyjaznych ludziom" stronach przeczytacie jakie to trujące i szkodliwe w odróżnieniu od zDROWEJ  pRZECIWRAKOWEJ cHEMII i rADIOTERAPI.

Znalezione na forum:
Gdybym cija był generałem od forumowych komandosów mających za zadanie robienie chorym wody z mózgu i dyskredytowanie wszystkiego co może prowadzić do wyleczenia bez udziału naszej wspaniałej farmacji, powiedział bym cija mojemu forumowemu wojsku tak:
1/ Ani słowa o zdrowej farmacji i naszych wspaniałych lekach.
2/ Założyć stronę lub zaczepić się na dowolne forum o zdrowiu i tam stać się ekspertem od jakiejś bzdury, na przykład Zbawienny wpływ kuracji KnaG - Klęczenie na Grochu na wyleczenia z (..... tu wpisać w zależności od tematyki forum) i wychwalć KnaG pod niebiosa.
3/ Kategorycznie wyszydzać i tępić:
Żywienie optymalne i inne potencjalnie skuteczne sposoby na wyleczenie bez naszych wspaniałych lekarstw - wymyślajta co chceta - byle dużo i źle o tym paskudztwie
, które ciągle klientów nam odbiera. My mamy leczyć, a nie wyleczać!
Pestki moreli - bo cyjanek potasu.
dr. Budwig z jej głupim olejem lnianym. Z lnu robi się szmaty, a nie pije.
Gersona z ciągłymi lewatywami. Lewatywy służą do srania, a nie do leczenia.
Spumoni z groszową Sodą Oczyszczaną ze spożywczego sklepu. Soda to na zgagę po przepiciu.
Walkę z pasożytami, drożdżami i innymi robalami. Niech deratyzacja, dezynsekcja, dezynfekcja, fumigacja tym się zajmuje.
Itd. itd. itd.
4/ Tym bardziej tępić, czym bardziej może być skuteczne, jednocześnie ostro reklamując KnaG.
KnaG im nie pomoże, więc wcześniej czy później pójdą do naszego porządnego lekarza, a potem do apteki i będziemy ich leczyć do końca życia.
5/ W przypadku zarzucenia wam - moi dzielni forumowi wojacy - że pracujecie dla farmacji odpowiadajcie zgodnie z prawdą: Nigdy niczego takiego nie pisałem. Zawsze byłem przeciw farmacji i konwencjonalnej medycynie.
Jam tylko wielkim fanem KnaG.
Sprawdziłem na sobie. Widzita siniaki i dziury w kolanach, przez które wypłynęła choroba? I tu strzelasz fotką. Wypłyniętej choroby nie widać - ale siniaki i dziury są.
W końcu komandos forumowy z piątej farmaceutycznej kolumny byle grochu się nie boi i dla sutej wierszówki, chwały farmacji i dobrej foty, może poklęczeć nawet na kanciastym grochu z dodatkiem pieprzu.
 
Copyright © 2024 Zaczekać na dusze. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.