Start Aktualności Rezolucja Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy dot. pandemii grypy AH1N1
Rezolucja Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy dot. pandemii grypy AH1N1 PDF Drukuj Email
piątek, 01 października 2010 14:32

Ewa KopaczNie jest to najnowsza aktualność, ale lepiej teraz niż nigdy.
Pamiętacie Świńską Grypę? Pamiętacie świńską sprawę z grypową szczepionką?
Pamiętacie medialną histerię rozpętaną przez Światową Organizację zDROWIA(?) wspólnie z koncernami od zDROWIA? Na pewno pamiętacie jak to na Ewę Kopacz szykowano zawiadomienie o przestępstwie? Jaki to we wszystkich mediach był super temat? Przypadkiem na stronie Ewy Kopacz
natknęliśmy się na aktualność, której chyba nikt nie powtarzał, bo to nie na rękę wielkiej farmacji: Rezolucja Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy dot. pandemii grypy AH1N1 potwierdza słuszność stanowiska rządu RP w sprawie zakupu szczepionek.
2010-06-25 21:41:11
Obradujące w dniu 24 czerwca br. Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy przyjęło rezolucję, w której uznało ogłoszenie przez WHO pandemii A/H1N1 za nieuzasadnione. Działania Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), agencji Unii Europejskiej i rządów poszczególnych państw podjęte w związku z pandemią "doprowadziły do marnotrawstwa ogromnych sum publicznych pieniędzy. Wywołały także nieuzasadniony strach i niepokój dotyczący konsekwencji zdrowotnych pandemii wśród mieszkańców Europy" - konkluduje Rada Europy w komunikacie wydanym w związku z zakończeniem debaty na temat wprowadzenia pandemii AH1N1.

Zgromadzenie wezwało władze krajów zrzeszonych w Radzie Europy oraz WHO do zachowania większej przejrzystości i lepszego zarządzania publiczną ochroną zdrowia.

W trakcie debat poświęconych pandemii parlamentarzyści wielokrotnie wyrażali uznanie dla stanowiska w sprawie zakupu szczepionek, jakie rząd Rzeczypospolitej Polskiej konsekwentnie prezentował w okresie ogłoszenia pandemii. Parlamentarzyści podkreślali, że zdecydowana i racjonalna postawa minister zdrowia Ewy Kopacz spowodowała, że Polska - która w przeciwieństwie do wielu innych krajów europejskiej nie uległa naciskom i panice - nie poniosła nieuzasadnionych kosztów zakupu szczepionek przeciwko grypie wywołanej wirusem AH1N1.

Źródło:
http://www.kopacz.pl/wiadomosc,56.html

Nie znaczy to że bezlitośnie popieramy działalność polskiego Ministerstwa Zdrowia, ale w tej sprawie to w 100% jesteśmy na TAK!
Dziękujemy Pani Minister.

W związku z tym, że prawdopodobnie koncerny farmaceutyczne finansują wiele poczynań niemiłościwie nam panującej Unii Europejskiej w Rezolucji nie widać ani jednego słowa na temat tych firm, które na tej aferze zarobiły miljardy.
Czy was to dziwi???

 
Copyright © 2023 Zaczekać na dusze. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.