Start Swiat bez raka? - Tak!
PDF Drukuj Email

 

Mieszkańców Zielonej Góry i okolic
Zapraszamy
do naszego sklepu

Internetowy Sklep Naturalna Medycyna Zielona Góra
Wszystkich zapraszamy do sklepu internetowego
www.sklep-naturalna-medycyna.com.plPoniżej przedstawiamy film - obejrzyj póki wolno takie filmy oglądać - G. Edwarda Griffina
Świat bez raka - Opowieść o witaminie B17.

Autor przedstawia dowody świadczące o tym, iż rak jest chorobą wynikającą głównie z braku w diecie ludzi współczesnych podstawowego składnika pokarmowego, podobnie jak w przypadku szkorbutu czy pelagry. Tym składnikiem jest witamina B17. W formie oczyszczonej B17, stosowanej w terapii raka znana jest pod nazwą letril. Medycyna ortodoksyjna nie uznaje powyższej teorii na temat przyczyny raka. Film z 1973 roku.

Wybrane komentarze:

KrzysiekCSPB:
Jagody, kukurydza, proso, gorzkie migdały, nasiona lnu, pestki brzoskwiń - to jest zbyt tanie! A co będzie z firmami farmaceutycznymi, łapówkami dla lekarzy, "nadmiarem" ludności? Autorzy filmu są naprawdę okrutni, odbierają "ostatnią kromkę chleba" firmom farmaceutycznym i lekarzom. Nie przesadzajcie, setki milionów ludzi (dzieci, ojców, matek) więcej czy mniej - kogo to obchodzi? Srebrniczki brzęczące - to się liczy!

KrzysiekCSPB:
Ale przecież onkolodzy stracą pracę! W aptekach mniejsze obroty, mniejszy PKB! Kogo obchodzą chorzy? My w Polsce mamy NFZ i starczy! Na raka najskuteczniejsze jest upuszczanie krwi i promienie gamma, nie mniej skuteczny jest również walec oraz dynamit, jak również krematorium. Srebrniki się liczą a nie życie i zdrowie, srebrniki!

MichaelAngeloXXL:
Skoro to wszystko podparte jest faktami, doświadczeniami, statystykami, to dlaczego, do cholery, tak mało ludzi jest o tym informowanych? Dlaczego służby zdrowia na całym świecie nie wdrożą tego faktu do leczenia, do naszych diet? Dobry materiał, trzeba go rozpowszechnić... no i zacząć dużo częściej pochłaniać wit b-17.

O książce Świat bez raka


 
Copyright © 2024 Zaczekać na dusze. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.